Evde Boncuk İşlemeleri Yapma | Kaporasız evde ek iş veren firmalar

0 0
Read Time:2 Minute, 15 Second

boncuk Yapımı Ek İşi


Evde boncukyapımı en çok tutulan ek işler arasında yer almaktadır ve birçok ek işten önce yani yıllar önce zaten evlerde sık bir şekilde yapılmakta olan bir çeşit iş olmaktaydı. Halen evlerden yapılabilecek işler arasında olan evde boncukyapımı gün geçtikçe liderliğini korumaktadır. Evde boncukyapma işinin kazancı da diğer işlere göre oldukça fazladır. Firmalar boncukyapımı için firmalarında çalıştırmakta oldukları kişileri genellikle evlerinden tercih ediyorlar bunun sebebi evden oturarak yapılabilen işler arasında yer almasıdır. Yine diğer işler gibi bu işinde kötü bir yanı bulunmamaktadır. Evden yapılıyor olmasındaki en büyük etkenlerden biri de evinizde ailece yapabiliyor olmanızdır. Yani genellikle eve alınan ek işler arasında yer alan evde boncukyapma işini tek başınıza değil evinizde aileniz ile 3 4 kişi olarak da yapabilmeniz mümkünüdür. Hatta arkadaşlarınızı da toplayarak her gün evinize boncukişi alıp yapabilirsiniz.

Evde boncuk Yapımı Ek İşi nasıl Yapılır?
Evde boncukişinin yapılmasında herhangi bir bunaltıcılığı yoktur. Anlaşmış olduğunuz firma evinize hazır boncukları ve ipleri göndermektedir. Her tesbihin ayrı boncuğu bulunmaktadır. Bir ip içerisine kaç adet boncuk geçirileceği belirtilir ve sizlerde boncukları sırasıyla ipe dizmeye başlarsınız. İpe dizmiş olduğunuz boncukların bazıları kırık çıkabilmektedir. Kırık olan boncukları ayırmanız yeterli olacaktır. Genellikle 200 – 300 adet boncukçıkacak kadar boncuk gönderilir ve bunları ay sonuna kadar bitirmeye çalışırsınız. Boncukları bitirdikten sonra da dilediğiniz gibi satışını gerçekleştirebilirsiniz. İsterseniz size aylık olarak verilmiş olan belirli orandaki boncukları boncukhaline hızlı bir şekilde getirebilir ve kalan günlerde boş vakit geçirebilirsiniz. Yani size 500 adet boncukyapım siparişi gelmiş ise 10 günde bunları bitirebilir ve 20 gün de tatil gibi yapabilirsiniz dilerseniz kalan 20 gün içinde ayrı bir ek iş alabilir ve bu işi yapabilirsiniz.
Evde boncukYapımı Ek İşinden Kazanç Nasıl Elde Edilir?
Genellikle yapılan tesbihler firmaya gönderilmektedir ve firma tarafından da anlaşmalı olunan boncuksatışı yapılan mağazalara gönderilmektedir. Mağazalara gönderildikten sonra da tesbihlerin satışları gerçekleştirilmektedir. Yine mağazalarda el işi ile yapılan tesbihler güzel fiyatlara satılmaktadır. Boncuk işi genellikle ek iş olarak tercih edilmektedir. Asıl iş olarak da yapan bayanlar olabilir ancak bu işi tam zamanlı değil yarı zamanlı yapmanızı tavsiye ederiz. Çünkü her zaman iş gelmeyebilir ve bazı durumlarda elinize az oranda sipariş gelebilmektedir. Bunun çözümü olarak da aynı anda iki veya üç firma ile anlaşabilirsiniz. Anlaşma sağladığınız firmalara da en kısa sürede tesbihlerin teslimatının yapılacağını bildirmelisiniz.
Evde boncukYapımı Ek İşi Veren Firmalar Nelerdir?
Boncuk işi vermekte olan firmalara ulaşmak istiyorsanız yine internet üzerinden ulaşabilirsiniz. Birçok firma aslında internet üzerinden bazı zamanlarda ilan vermektedir. Genellikle bu işi tek kişi değil ailece yapacak olanları tercih ediyorlar. Bunun sebebi verdikleri siparişler hem daha çabuk bitiyor hem de çok daha kısa sürelerde hızlı bir şekilde sipariş alımı gerçekleştirilebilmektedir. Bu firmalar ile anlaştıktan aylık olarak beklentinizi de kendilerine belirtebilirsiniz fakat birçok firma şu kadar boncukbaşına şu kadar ücret mantığında çalışmaktadırlar. O yüzden kendinizi ona göre ayarlamalısınız.
Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Author: evde ekis

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

5 thoughts on “Evde Boncuk İşlemeleri Yapma | Kaporasız evde ek iş veren firmalar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir