Evde Ek İş veren Firmalar

Evde nikah şekeri yapımı ile evde ek gelir kazanmak artık çok basit ve bilinen bir yöntemdir. Bu tür bir iş yapmak isteyen pek çok bayanın evden yapmak istediği işler en bilinenleri Paketleme işi, nikah şekeri işi, davetiye katlama işi ve montaj işleri arasında önemli bir yer kaplayan Nikah şekeri işleridir. Bazı ev hanımları evine yakın yerlerdeki şirketlerden iş alarak, bazılarıda düğün organizasyonlarını takip ederek kendileri ve yakınları için nikah şekeri işi buluyor. Bazı Kişilerde anlaşmalarını dışarıdan evde nikah şekeri yaptıran firmalar ile yaparak evde ek gelir sağlıyor bazıları ise bu konu da gereken bazıları malzemeleri vererek yalnızca işçilik ücreti karşılığında, bazılarıda komple tüm nikah şekerlerini toptan olarak satın alarak dışarıya iş veriyorlar.
Evde Nikah Şekeri hazırlamak için 3 farklı yol!
Sizde bu 3 farklı yolu takip ederek kendinize evde nikah şekeri hazırlama işi bulabilirsiniz.

1: Evde ek iş veren şirketlerden iş almak
2: Toptancılardan Toptan Ürün Alarak Kendi işinizi Kurmak
3: Bu tür firmaların Reklamlarını yapmak
Evde nikah şekeri yapan kadınların bir çoğu malzemeleri kendisi tedarik ediyor. Nikah şekeri için genel olarak kullanılacak olan malzemeler şekerler, tül ya da tül parçaları, renkli kurdelalar, silikon tabancası gibi. Bu malzemelerin alış maliyetleri yapılacak işe göre değişiyor. Youtube’da bu konu da pek çok video mevcut. Evde nikah şekeri videolarından bazıları ise yazımızın devamındadır.
Ev hanımları nikah şekeri yapımında kullanıcakları malzemenin beraberinde farklı ve inovatif nikah şekeri modelleride üretmek zorundalar. Şu an düğün mevsiminin sonua geliniyor, yalnız daha önce çalışmalar yapmanız 2013 yaz düğün mevsiminde işlerini kolaylaştıracaktır.

Evde Ek İş veren Konfeksiyonlar
Evde Ek İş veren Konfeksiyonlar
Kendi evinizde ek iş yaparken dikkat etmeniz gerekenler!
Sitemize Yapılan Bir takım yorum ve aramalardan gelen şikayetler arasında bizimle hiç ilgisi olmayan bir konu firmaların iş isteyen kişilerden kapora talep etmeleridir. Hiç bir evde ek iş ve evde ek gelir olanağı sunan kurum ve kuruluşların hiç bir şekil ve ad altında kapora veya teminat bedeli istemeleri kesinlikle yasaktır. Bu şekilde bir talepte bulunan siteleri Google Adsense’a şikayet ederek sizlerin sırtından kazandıkları reklam tanıtım paralarını geri ödeme olarak alabilirsiniz. Lütfen şirketlere Kapora Ödemeden önce bu metti okudum ve riske hazırım başlıklı bir mesaj bırakın.