HAKKIMIZDA
         Hakkımızda:  2002 yılının başlarında kurulmuş olan sitemizin en büyük gayesi. Kendi evinin Güveni ortamında çalışarak hayattaki yaşam standartlarını bir üst seviyeye çıkararak, Çalışan güçlü ev kadınları yaratmayı hedefleyen bir kurumdur. Hedeflerimizin Arasındaki bir diğer konu ise kendi evinde çalışarak Kazanç  sağlayan ev hanımları sayesinde ekonomiyi diri tutmayıda amaçlamaktır.

hakkımızda
hakkımızda

Sektöre giriş yaptığımız ilk günden 2020 yılına kadar pek çok ailenin tek gelir kapısı olmasıyla bilinen sitemiz. Tüm ev kadınlarına kaporasız olarak evde ek iş veren firmalar ile buluşturmaktadır. Günümüzün en büyük sorunu olan Korona virüs kapsamında evde kalmak gerektiriğinden beri masraflarımızın en üst seviyelerde artış göstermesi sebebiyle işine gidemeyen herkesin evde ek iş yaparakta günlük nafakasının teminide bizler için ayrıca bir sevinç ve gururveren bir olaydır.


Not: İş ilanlarından herhangi birine baş vuru yapmadan öncesinde Gizlilik Politikamız sekmesinde yer alan sizler için liste haline getirilmiş olan bir metin hazırlamış bulunmaktayız bu uyarı met,nler, okumadan lütfen iş ve iş verenlere baş vuru yapmayınız. Aksi halde başınıza gelebilecek hiç bir olumsuz olay veya durumlardan sitemiz sorumlu tutulamayacaktır.

Firmamızın Resmi sitesi olan www.evdeekisverenfirmalar.net sayfamızı sosyal medya hesaplarınızdan da takip edebilir dilerseniz bizi sosyal ağlarda paylaşım yaparak ve bizleri beğenerek destek olabilirsiniz. Tabii ki sosyal hesaplarınızı bizimle kirletmek istemezseniz sizi gayet iyi anlar ve anlayışla karşılarız. 🙂