Evde ek iş veren firmalar sitelerine Dikkat

evde ek iş veren firmalar
evde ek gelir imkanı

     Evde ek iş veren firmalar sitelerine Dikkat

Herkese merhabalar Günün en güzel sabah saatlerinde sizleri iş yerindeki ofisimden takip ediyorum. Son 1 aydır yapılan yorum ve atılan maillerde Üzülerek görüyorum ki, insanların maddi açıdan çekmiş oldukları sıkıntıları, kullanarak dolandırıcılık yapan. Bir kaç site ve sosyal medya hesabına denk geldim.

Öncelikle Bu sahtekarlara Kaptırmış tüm herkesten sektör adına özür dilediğimi bilmenizi isterim. 2015 in ortalarında açmış olduğumuz  www.evdeekisverenfirmalar.net  Adlı sitemde siz değerli ev hanımarının siteme bıraktığı her yoruma dönüş yapmaya çalıştığımı. evde ek iş veren firmalara ulaşmaya çalışma şeklinizin daha doğru olması için yüzlerce makale yazmış olmama rağmen ısrarla aynı hataları yaparak sonunda da dolandırıcılara 200 – 300- hatta 1000 tl kaptıranların olduğunu öğrendim. Tabi ki hiç kimsenin bu şekilde 10 kuruşunun bile dolandırılmasına ne razıyım nede anlayış gösterebilirim. Bu gün sizlere bir kez daha Aydınlatma metni yazmaya Karar verdim. Lütfen burada yazılanları ve aşağıda belirteceğim hususları dikkate alarak Başvuru yapmaya özen gösterin.

        Evde ek iş veren firmalar siteleri ne işe yarar ?

Sevgili hanımlar evde ek iş veren firmalar siteleri size doğrudan ulaşabileceğiniz bir telefon yada adres bilgisi vermezler. Burada amaç yada en azından ben kendi sitem hakkında konuşuyorum diğerler sitelerin amacını bilemem. Burada benim amacım evde ek iş veren firma sahipleri ile evde ek gelir imkanı sağlamaya çalışan siz çok değer verdiğim ev hanımlarını bir noktada buluşturmaktır. Bir süre araştırma yaptıktan sonra bir hediyelik eşya atölyesinin evlere ahşap zımparalama işi verdiğini öğrendim ve numaranızı siteme ekleyebilir miyim diye sordum. Yetkili kişi ise bana şu şekilde bir cevap verdi.

      Telefon ile baş edemiyoruz…

evde ek iş veren firmalar
evde ek gelir imkanı

Yaklaşık olarak 45 dakika civarında sohbet ettiğim Atölye işletmecisi Ahşap plakalardan masa üstü süs aksesuarları yaptığını atölyesinde 4 kişi çalıştırdığını ancak bu dört kişinin sadece imalatta kullanıldığını anlattı. Geri kalan yapıştırma, zımparalama, vernikleme ve paketleme işlerini evde ek iş arayan kişilere yönlendirerek hem sigortalı  işçi sayısını düşük tutarken işçilerine yemek, yol gibi bazı ödeneklerden de tasarruf oluyor dedi. Herkes kendi evinde çalışarak parça başı ödeme aldığı için evinde kullandığı elektrik su yemek gibi masrafları bize yansımıyor ve sigortada yapmak gerekmiyor. diye özetlediği olayın telefon veya adres verme olayı konusunda ise, İnternet üzerinde her hangi bir yerde numara veya adres paylaştığımızda. o gün telefona bakmaktan yada buraya gelen insanlara dert anlatmaktan işimizi yapamıyoruz. O kadar Çok Arayan oluyor ki gün içinde telefonu kapattığımız bile olmuştur. Bu sebeple iş veren sitelerine girip kendimiz birilerine bakıyoruz. Atölyemize yakın çevrede olan bay yada bayanlardan bikaç kişi seçip arıyoruz ve o  şekilde evlere iş veriyoruz dediler. Bu sohbetin ardından eve geldiğimde yazdığım her makalede siz değerli ev hanımlarına bunu izah etmeye çalıştım. fakat bıraktığınız mesajlarda.

Lütfen Dönüş yapın

Bilgi alabilir miyim ?

Bilgi ?

Lütfen arayın çok ihtiyacım var

Gibi mesajlar bırakıyorsunuz ve ne telefon nede mail adresi bırakıyorsunuz nerede yaşadığınızı bile belirtmediğiniz mesajlarınıza insanların dönüş yapmasını bekleyerek bazı kişilerin yorumlarda siteme bana hatta aileme küfür hakaret ettiği yorumlara denk geliyorum.

Şimdi sizlere aşağıda bir  örnek ile nasıl yorum yapılması gerektiğini tekrar anlatmaya çalışacağım

İsim Soy isim

Yaş

Yaşadığınız il

Telefon

Mail

daha önce yaptığınız veya yapmak istediğiniz işi belirterek gönder butonunu tıklayınız.

Bu şekilde yaşadığınız il ve ilçeyi belirtirseniz size en yakın firma sizinle iletişime geçecektir. Şimdiden herkese hayırlı işler ve bol kazançlar dilerim

 

 

 

 

Formu Doldurun

Forum Burada
Mutlaka doldur

13 yorum

  1. Merhaba erzurumdan yazıyorum acil desteginize ihtiyacım var her türlü paketleme işi yapabilirim 35 yaşındayım yardımcı olur musunuz telefon numaram 05066490140

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*