İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Evde Tükenmez Kalem Paketleme İşi

Evde Tükenmez Kalem Paketleme İşi

Hepimizinde bildiği gibi zamanımızın çoğu evde geçiyor.Ve insan oyalanacak bişeyler bulmak ister.Tabi hem zamanınızı geçirmek hemde para kazanmak istemezmisiniz.evde ek iş yaparak bir yamdan çayınızı yudumlarken bir yandanda işinizi yapın.Evde Tükenmez Kalem Paketleme İşi Bu zorlu Korona  aylarında insanlar genellikle dışarıya çıkmayı pek tercih etmiyor.

Zaten isteseler de yetkililer virüsün tehlikesi hakkında açıklama yaptıkça beraberimizde yaşadığımız ailemizi riske atmamak adına evlerimizden çıkamıyoruz. Evde çay kahve yudumlayarak vakit geçirmek daha makul geliyor. Tabi bazıları da bu vakitlerini evde ek iş yaparak para kazanarak değerlendiriyor. Özellikle ev hanımları ve üniversite öğrencileri ek iş yapmayı tercih ediyor. Hem boş vakitlerini değerlendirmiş oluyorlar hemde ek gelir sağlayıp ekonomik anlamda rahat etmiş oluyorlar.

Evde ek iş olarak yapılabilecek iş modelinden biriside tükenmez kalem paketleme işi. Çok basit bir kaç aşamadan oluşan kalem paketleme işi sayesinde aylık 2000 tl yada 2500 tl gibi bir ek gelir elde edebilirsiniz.

Tükenmez Kalem paketleme işi yapımı

Tükenmez kalem paketleme işi bir kaç aşamadan oluşmaktadır. Hepimizin kullandığı bu tükenmez kalemlerin yapısı az çok bilinmekte. Kalemin uç kısmı, iç kısmı ve arka kısmı olarak 3 kademesi bulunmakta. Size verilecek olan kalemin parçalarını sırası ile birleştirip kalemi toparlarsınız. Toplama işlemi biten kalemleri sayıp düzenli bir şekilde kutularına koyarsınız. Kutulama işlemi de bittikten sonra kalemleri size verilecek olan kolilere yerleştirip paketleme işini tamamen bitirmiş olursunuz.

Zaten size iş verecek olan firma size detaylı bilgi vererek işi nasıl yapacağınızı anlatır.Ek iş veren firma yetkilisi size paketleme işlemini nasıl yapacağınızı sırası ile gösterecek. Dikkatli izlediğiniz taktirde kolay bir iş olduğunu anlayacaksınız. Paketleme işlemi yaparken lazım olacak tüm malzemeleri de sayıp size verecek. Size haftalık olarak iş verecektir.Size teslim ettiği kalemleri hafta sonları gelip hem kontrol edecek hemde sayıp teslim alacak. Sorunsuz bir şekilde paketleme işlemi biten kalemlerin parasını size nakit olarak elden verecek.

7 Yorum

 1. Bahar dündar Bahar dündar 22 Aralık 2020

  Çok İhtiyacım var yardımcı olursanız çok sevinirim 05434020222

 2. Kubra Kubra 8 Ocak 2021

  E postadan bilgilendirmeyaparmisiniz

 3. Kubra Kubra 16 Ocak 2021

  Eşim calismiyor iki çocuğum var ve bu işe çok ihtiyacım var ne olur bana dönüş yapın çocuklarıma bakacak durumda değilim Allah rızası icin

 4. Fatih Yıldırım Fatih Yıldırım 6 Şubat 2021

  Karabük Safranbolu’da oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum.

 5. Seher aslan Seher aslan 18 Şubat 2021

  Evde paketleme isi yapmak istiyorum 3kisiyiz elimiz hizlidir nevsehir merkez

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir