Eyüpsultanda Ferace Katlama İşi

çarşaf paketleme işi
çarşaf paketleme işi

Eyüpsultanda Ferace Katlama İşi Veren Yerler

çarşaf paketleme işi
çarşaf paketleme işi

Eyüpsultanda Ferace Katlama İşi İstanbul’un Eyüp ilçesine bağlı mahalle ve semtlerinde toplu olarak ferace ve Muhafazakar kesim için tasarlanan… Halk dilinde Kara Çarşaf olarak ta bilinen Tesettür Giyim Kıyafetleri üretimi yapan bazı firma ve atölyeler vardır. Üretimi olabildiğince hızlandırırken çalışan maliyetlerini de düşürmek için Kendi evinde ek iş yaparak aile bütçesine katkı sağlamak isteyen ev hanımlarına düzenli ve titiz Çalışma karşılığında parça başı ödeme yapmaktadırlar.

Ferace katlama ustalık gerektirmeyen her ev hanımın yapabileceği kolay bir iştir.Ancak düzen ve titizlikle yapılması gerekmektedir.İş veren firmalar zaten bu konuda size bilgi verecektir.Nasıl katlandığını sizlere örnek vererek işi size teslim eder.

Evlere iş veren firmalar yaptığınız işi beğenirse size düzenli olarak iş vermeye devam edecektir.Evinizde çayınızı yudumlayarak evinizin rahat ortamında bu işi yapabilirsiniz.Yapacağınız tek şey evde ferace katlama işi veren firmalarla irtibata geçmek.

Genellikle haftalık ödeme yaparlar.Adet başı fiyat verirler.Yani ne kadar hızlıysanız o kadar para kazanma şansınız olur.

Eğer sizde ev de ek gelir sağlamak istiyorsanız ferace katlayarak para kazanabilirsiniz.

Formu Doldurun

Forum Burada
Mutlaka doldur

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*