GİZLİLİK POLİTİKASI

GİZLİLİK POLİTİKASI

    GİZLİLİK POLİTİKASI NEDİR ?


Gizlilik politikası Herkese Merhabalar, Sitemizin Bu bölümünde Sizlere sitemizde yapacağınız yorum ve mesajlar hakkında Hakkındaki Gizlilik Politikamızdan Bahsedeceğim. Öncelikle Sizlere Şunu belirmeliyim ki sitemiz üzerinde bulunan evde ek iş  ilanlarına yapacağınız yorumlardaki bırakacağınız iletişim bilgi hiç bir sosyal ağda paylaşılmayacaktır. Sizleri evde ek iş veren firmalar Haricinde Arayan kişilerden resmii olarak tazminat talebinde bulunabilirsiniz. Sitemizde BünyesindeSaklı Tutulan iletişim bilgilerinden sadece sizin istediğiniz kadarı paylaşılacaktır. ayrıca yorumlarınızdan yaklaşık olarak 30 dakika sonra işleme alınacaktır.

Kişisel verilerin Korunması

"<yoastmark


Kendi evimde ek iş yapayım derken başınıza olmadık kişilerden sorunlaraçılmaması adına sitemizin gizlilik politikası sayfasını dikkatle okuduğunuzu ve 3. taraf ile kimlik bilgilerinizi paylaşmadığınızı doğrulamış olursunuz…

Detaylı Bilgi ve Hakkımızda

Daha detaylı bilgi Almak için evde ek iş veren firmalar web sitemizin Hakkımızda sekmesinde bulunan diğer açıklama ve aydınlatma metindelerini okuyabilirsiniz Hakkımızda Sekmesine doğrudan ulaşmak için burayı tıklayın  

Kimlik ve banka hesap bilgilerinizi kimseyle paylaşmamanızı rica eder en kazançlı günlerin ve en bereketli işlerin sizinle birlikte olmasını dilerim.
İzah etmem gereken bir diğer konu ise Son Olarak Şunu da belirmeliyim ki! Ulaşamadığınız Firmaları sitemizdeki istek ve şikayetler bölümüne mesaj bırakarak şikayet edebilirsiniz.  Bu sayede Aynı Gün firma yetkilileri ile görüşülerek daha açık ve net bir şekilde adres ve telefon bilgileri Paylaşılacaktır. Sizlerde iş veren firmalar ile doğrudan iletişime geçerek hiç bir aracı olduğunu idda eden ki yada site sahiplerine kapora adı altında bişey ödememiş olursunuz.


Sevgili Ev Hanımları ısrarla sizlerden hiç bir kurum yada kuruluşa evde ek iş için kapora kisvesi altında ödeme yapmamanız gerektiğidir. Dolandırıcılara itimat ederek zaten zor günler yaşadığımız bu günlerde elinizdeki paralarıda kaybetmemiş olacaksınız. Israrla yenilediğim ve ikaz mahiyetinde sizlere satırlarca uyarı yaptıktan sonra dolandırılıp dolandırılmamak sizin elinizdedir.