İSTEK VE ŞİKAYET

İstek ve Şikayet Nedir

İstek nedir ?

İstek ve şikayet:  Değerli Ziyaretçilerimiz sitemizin bu bölümünde siz değerli ev hanımlarımızın baş vuru yaparak dönüş beklediği firmaların yetkili temsilcilerinden. Ödeme alamama yada iletişim kopukluğu gibi her hangi bir sebepten dile getirmek istediğiniz şikayet ve teşekkürleri dile getirmeniz maksadıyla hazırlanmıştır.


istek ve şikayet
istek ve şikayet

İstek !

Sitemizde olmasını istediğiniz her  türlü içerik ve açıklama için istek bölümündeki yorum kutusundaki adımları takip ederek isteğinizi belirtebilirsiniz.

Sitemize ev hanımlarının çalışıp ek gelir elde etmek amacıyla paylaşılan iş ilanlarının muhattabı olan firma ve firma temsilcilerinin başvurulara kayıtsız kalmaları halinde Sitemizin Bu bölümünü kullanarak şikayet edebilirsiniz. Keza Aynı şekilde evde ek iş veren firmalar hakkındaki olumlu görüş ve yorumlarınızı paylaşabilmenizi sağlar. Site ve firmalar hakkındaki tüm mesajlarınız en geç 30 dakika içerinde yayımlanacak. Ayrıca 24 saat içinde şikayet edilen firmalara bildirim olarak gönderilecektir. Sitemizin Hiç bir şekilde taraf olmadan olumlu yada olumsuz her türlü koşulda adil bir tavır sergileyeceğinden emin olmanızı dilerim.


Şikayet !